styczeń

Styczeń – podsumowanie

Styczeń – co się działo?

Generalnie styczeń był dla mnie miesiącem relaksu i odpoczynku. To czas kiedy nic nie musze robię co chcę. Wykorzystałam go w 100%. Nie wiem kiedy kolejny raz będę mogła żyć z taką beztroską.Teraz przede mną spore wyzwanie. Muszę się sprawdzić w nowej roli, ale mam nadzieję, że znajdę w sobie siłę, moc i energie, które będą mi potrzebne.  Zrobię wszystko żeby wypaść jak najlepiej i spełnić się w tej nowej roli. 

Styczeń – obejrzane filmy

Godziny szczytu, Pan i Pani Smith, Faceci w czerni, Egipskie psiaki, Faceci w czerni 2, Godziny szczytu 3, Na bank się uda, Faceci w czerni 3, Szalone wakacje na kółkach, Kobiety mafii.

Większość to filmy sensacyjne z lekkim humorem. Kobiety mafii to film specyficzny z wulgaryzmami, ale podobał mi się.  Egipskie psiaki i Szalone wakacje na kółkach to filmy familijne. A jeszcze niedawno nie oglądałam filmów sensacyjnych. Moje gusta się zmieniły :). 

Do tego dwa seriale: Ania nie Anna sezon trzeci i Belfer sezon 2.

Książki w styczniu

Książkowo też całkiem nieźle. Przeczytałam pięć książek. Recenzje jak zwykle znajdziecie na blogu.

Styczniowe posty

#CZYTAJNIK# cz. 95 Magdalena Kordel – Anioł do wynajęcia

#PLANOWANIE# Jak ogarnąć przestrzeń?

#CZYTAJNIK# cz. 96 Chiara Gamberale – Przez 10 minut

#CZYTAJNIK# cz. 97 Nicholas Sparks – Dla Ciebie wszystko

#WŁASNA FIRMA# Faktura zakupu i sprzedaży

#CZYTAJNIK# cz. 98 Wanda Szymanowska – Zielone Kalosze

Kasza z kurczakiem i warzywami

#CZYTAJNIK# cz. 99 Samantha Young – Wszystkie odcienie pożądania

Na sam koniec stycznia tuż przed północą dostałam najwspanialszy prezent. Ten miesiąc nie mógł zakończyć się lepiej. 

Chociaż połowę lutego spędziłam w szpitalu, teraz mam nowa energię do działania. Mam nadzieję, że warunki pozwoli na to żeby tutaj coś publikować chociaż od czasu do czasu. Niestety czas wolny skurczył się teraz maksymalnie i trzeba go produktywnie wykorzystać. 

A jeszcze czeka mnie dokończenie składania i puszczenie w świat e-booka. Szpital trochę wszystko opóźnił, ale mam nadzieję, że uda się ogarnąć to jak najszybciej.