lipiec 2020

Lipiec 2020

Skończył się lipiec 2020. Tym samym półmetek wakacji za nami. Chociaż w tym roku wakacje są nieco inne niż zwykle, nie tylko u mnie.

Lipiec 2020 – co się działo?

Życie toczyło się swoim normalnym rytmem. Czyli spacery, leżakowanie na trawie i spełnianie się w tej najważniejszej roli. Bez samochodu na wiosce nie bardzo jest więcej rzeczy do roboty :). Tylko spacery, filmy, książki i ogarnianie codziennych obowiązków.

Nawet nie mam żadnych zdjęć. Zrobiłam jedno a jak już go szukałam żeby wstawić to nie znalazłam. Nie zapisało się :).

Plany lipcowe po części (większej) zrealizowane. Znalazłam trochę czasu na ćwiczenia. Hula-hop musiałam oddać, bo dla mnie było za małe i za lekkie, nie dało się nim kręcić. 

W zamian za to trochę biegałam i ćwiczyłam normalnie. Jeśli chodzi o kalorie to tylko raz przekroczyłam zapotrzebowanie. Mieszczę się w normie nie wymyślając nic specjalnego do jedzenia, ale staram się dodawać więcej warzyw i owoców do posiłków. Waga pokazuje, że jakieś rezultaty są, ale ćwiczeniami muszę zgubić tłuszcz, bo inaczej raczej będzie ciężko. 

Lipiec 2020 – filmy

W sieci pająka Morgan Freeman w roli policjanta, który zostaje wkręcony w śledztwo porwania dziewczynki ze szkoły. Szybko odkrywa, że to tylko prowokacja a tak naprawdę chodzi o uprowadzenie syna sławnego polityka. Towarzyszy mu Jezzie, która ma dwa oblicza. Obejrzyjcie, bo warto.

Buntownik bez powodu zupełnie mi się nie podobał, a ponoć jeden z filmów wartych obejrzenia

Seven – kolejny film z Freemanem, w jednej z głównych ról. Tutaj też jest on detektywem, który próbuje razem z kolegą złapać człowieka, który morduje i zostawia kartki z wiadomościami. Na kartkach tych znajdują się po kolei grzechy główne znane z Biblii.

Diabeł ubiera się u Prady wcześniej myślałam, że to coś, co nie będzie mi się podobało. Widocznie dorosłam, bo zmieniłam zdanie i film mi się podobał.

Serial Kierunek noc – oglądałam go w maju, ale zapomniałam wspomnieć. Fajny serial o uciekaniu przed słońcem. Kilku ludzi, którzy zostali w samolocie po informacji, że nadchodzi katastrofa leci cały czas w kierunku, gdzie panuje ciemność. Tam gdzie jest jasno i świeci słońce, wszyscy giną. Czekam na drugi sezon.

Posty w lipcu

Kolejny raz napisałam same recenzje. Pogoda dopisuje to spędzam czas na zewnątrz i jakoś nie mam weny.

Nic za darmo – Agata Bizuk #CZYTAJNIK# cz. 109

Kółko się Pani urwało – Jacek Galiński, #CZYTAJNIK# cz. 110

365 dni – Blanka Lipińska, #CZYTAJNIK# cz. 111

Plany na sierpień

W sierpniu chciałabym organizować się jeszcze lepiej niż dotychczas. 

Ilość spacerów mam wystarczającą, więc wypadałoby ją utrzymać albo zwiększyć. 

Planuję utrzymać czytanie na podobnym poziomie i korzystać z pogody (jeśli dopisze). 

A u Was jak minął lipiec? Co planujecie w sierpniu?