Jak minął mi kwiecień?

Jak minął mi kwiecień?

Zapraszam najpierw na krótki filmik i potem do poczytania. Wyrobiłam się wcześniej, bo chcę mieć mega długą majówkę. Chociaż ostatnio mam tyle wolnego, że mam majówkę od Wielkiego Piątku :).

Co się działo?

Generalnie nie działo się nic specjalnego. Praca, dom i inne przyziemne sprawy. Miałam jednak jeden przedłużony weekend połączony z odwiedzinami u koleżanki. To chyba jedyna rzecz, która oderwała mnie od codzienności.

Mamy sporo prac ogrodowych i roboty wokół domu więc wykorzystujemy wolny czas i spędzamy go na powietrzu ogarniając przestrzeń przy okazji.

kwiecień

Ah prawie bym zapomniała. Przez cały miesiąc zachwycałam się przyrodą. Tak pięknie wszystko budzi się do życia. Zachwycam się moimi tulipanami, które są na zdjęciu głównym. Cudnie mi urosły w tym roku. A te różowe drzewka były prawie wszędzie. Ale moje oczy się cieszyły na ich widok. Planuję sobie takie kupić do ogrodu.

kwiecień

Zerwałam sobie jakieś krzaki podczas jednej z wycieczek rowerowych. Telefon pokazał, że to jabłonka.

kwiecień

Te pieski widoczne na filmiku są szalone. Musze ja nagrać i pokazać wam jakie są kochane. To mama i córka.

Zrobiłam też porządki w szafie. Oddałam sporą część ciuchów, które były za małe albo już mi się znudziły. Jeśli chodzi o mnie to byłam na oczyszczaniu twarzy i pomalowałam paznokcie. Ubieram się co drugi dzień w sukienkę. Jest postęp. Czuję się bardzo dobrze sama ze sobą.

Filmy

Udało mi się obejrzeć dwa dość ambitne filmy i jedną bajkę. Highway man to film o poszukiwaniu i schwytaniu Bonnie i Clayda. Prestiż to rywalizacja między dwoma iluzjonistami o to, który z nich jest lepszy a Klopsiki kontratakują to bajka na odmóżdżenie. Wszystkie dostępna w Netflixie.

Poluję na jeden film, który jest mocno chroniony i tylko za opłatą można go obejrzeć, ale w maju ma być w telewizji więc mam nadzieję, że go obejrzę.

Książki

Czytelniczo kwiecień wypadł u mnie słabiutko. Mam na koncie tylko jedną książkę. Ale miała 700 stron. Mogłabym w tym czasie spokojnie przeczytać dwie krótsze, a że taką sobie wybrałam to nie będę marudzić.

POSTY W KWIETNIU

Ideały nie istnieją

 

Praca w weekend – warto?

#CZYTAJNIK# cz. 80 Anna Ficner-Ogonowska – Okruch

Jak oswoić ze sobą świnki?

A jak wam minął kwiecień?