#CZYTAJNIK# cz. 78 Magdalena Kordel – Pejzaż z aniołem

Magdalena Kordel – Pejzaż z aniołem

Wydawnictwo: Znak, 2018
Liczba stron: 400

Moje wrażenia po przeczytaniu książki

Może nie w tym czasie czytałam ten tytuł, bo wszystko dzieje się w czasie świąt, ale cały ten cykle jest taki przyjemny w odbiorze, że nie zwróciłam na to zbytniej uwagi. Nie przeszkadzało mi, że jest marzec  ja czytam o śniegu i magii świąt. Malownicze to dla mnie taka mała Jeżycjada Małgorzaty Musierowicz. Znani bohaterowie, którzy pomagają sobie nawzajem. I nowi, którzy tą pomoc przyjmują.

Wydaje się, że w życiu Ady nie ma już miejsca na miłość i szczęście. A jednak w tym urokliwym miasteczku wszystko jest możliwe.

Pejzaż z aniołem to pełna ciepła opowieść o miłości i cieple. O dbaniu o drugiego człowieka oraz o wyrzucaniu z głowy złych wspomnień. Nikt nie może być sam. Szczególnie podczas okresu świąt Bożego Narodzenia. Są tutaj smutne wspomnienia z przeszłości, ale są też szczęśliwe chwile teraźniejszości oraz próby spełniania cudzych marzeń. To opowieść o tym, że rodzina powinna być zawsze blisko.

Moja subiektywna ocena

Książka właściwie na dwa popołudnia. Ja sobie ją dozowałam stopniowo żeby się nacieszyć. Pani Magdalena wykonała swoje zadanie i napisała tą część tak samo dobrze jak poprzednie.  Miło spędziłam czas przy tej  książce.

Moja ocena: 4,5/5. Kolejna recenzja: Brian Tracy -Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia.