Estelle Maskame

#CZYTAJNIK# cz. 64 Estelle Maskame – Czy wspominałam, że za Tobą tęsknię?

Estelle Maskame – Czy wspominałam, że za Tobą tęsknię?

źródło: www.lubimyczytac.pl

Tłumaczenie: Anna Dobrzańska-Gadowska, Joanna Wasilewska

Wydawnictwo: Ferria Young, 2016

Liczba stron: 330

Trzeci tom serii Dimily.

Ta część podobała mi się bardziej niż poprzednia. Pewnie dlatego, że wiele spraw zostało tutaj wyjaśnionych i nie musiałam zastanawiać się co będzie dalej. Można powiedzieć, że historia się skończyła, ale z tego co wiem to mają być jeszcze dwie kolejne części. Premiera pierwszej z nich w listopadzie. Ciekawe czy autorce uda się stworzyć coś jeszcze, co podkręciłoby tą i tak już skomplikowaną historię.

Moje wrażenia po przeczytaniu książki

Cóż. Eden i Tylor kolejny raz stanęli przed próbą swoich uczuć i musieli zmierzyć się z trudnościami. Oboje jednak mienili się bardzo od momentu kiedy spotkali się pierwszy raz. Przeszkody, które stają im na drodze pokonują z uśmiechem i wspierając się wzajemnie. Autorka buduje w nich pewność siebie, poczucie humoru i chęci do mierzenia się z trudnościami.

W znany już sposób żongluje emocjami czytelnika wzbudzając zmienne emocje. Raz smutek, złość i gniew by za chwilę wzbudzić uśmiech na mojej twarzy.

Moja subiektywna ocena

Książka lekka i przyjemna. Tak jak poprzednie. Lubię takie książki. Powodują, że cieszę się razem z bohaterami z ich szczęścia i po cichu liczę, że każda z nich skończy się szczęśliwie. Ta akurat się skończyła.

 

Czy więc przybrane rodzeństwo może żyć ze sobą w zgodzi i miłości? Książka pokazuje, że może. Przecież nie są związani więzami krwi. Muszą tylko mieć odpowiednie podejście do sprawy, cieszyć się swoim szczęściem i wspólnie walczyć z przeciwnościami losu

Moja ocena: 4/5. Kolejna recenzja: Ania Kęska – Jak stać się szczęśliwym człowiekiem

Czas na przerwę od Eden i Tylera. Tym razem coś innego niż powieść. Kolejna książka to poradnik Ani. Jej blog robi furorę, czy książka też? Zobaczymy. Mam nadzieje, że spodoba mi się tak samo jak cały blog. 

Czytaliście cała serię? Podobała się Wam?