czerwiec

Czerwiec – podsumowanie

Czerwiec minął więc czas na podsumowanie. Witajcie w lipcu. Wakacje trwają (niestety dla dorosłych to raczej niekoniecznie), dzieci się cieszą.

Cisza ostatnio u mnie na blogu. Postaram się częściej publikować. Póki co musiałam dużo odpoczywać i nie w głowie mi było wymyślanie nowych wpisów. Nawet na czytanie nie bardzo miałam ochotę. Ale coś tam udało mi się w tym czerwcu zrobić. Filmik krótki. Zabrakło mi miejsca na telefonie żeby nagrać więcej.

Co się działo?

Udało mi się sporo spacerować. Z biegania musiałam niestety zrezygnować, ale zastąpiłam to spędzaniem sporej ilości czasu na powietrzu i spacerami.

Zabawy  pieskami to też wspaniałe wspomnienia z minionego miesiąca.  Ileż te psiaki dają radości. Wczoraj miałam być nad morzem, niestety nie wyszło. Może id dobrze, bo pogoda jest zdecydowanie zbyt gorąca. Lubię ciepło i słoneczko, ale ostatnio to już nawet dla mnie jest za ciepło.

Ten czerwiec zaskoczył nas upałami. Dobrze, że można się schłodzić w basenie lub w jeziorze. W domu na szczęście też mam niską temperaturę.

Zapraszam na instagram, tam dzieje się trochę więcej

Filmy

Jak dobrze, że mam listę obejrzanych filmów, bo zapamiętałam tylko jeden tytuł.

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach polska komedia romantyczna. Niespecjalnie mi się podobała, widziałam lepsze.

Legenda Herkulesa historia Herkulesa opowiedziana inaczej niż ta znana wszystkim. Nawet okej.

Emotki pouczająca bajka o emocjach. Polecam.

Dodatkowo zaczęłam oglądać serial Belfer. Zapowiada się ciekawie, ale jestem na początku to nie będę jeszcze oceniać.

Książki

Tylko dwie, które są zrecenzowane i podlinkowane niżej.

Zaczęłam czytać kolejną. Zapowiada się fajnie. Jak skończę to będzie recenzja.

POSTY W CZERWCU

Nie udało mi się napisać nic kreatywnego. Tylko dwie recenzje. Mam teraz czas kiedy muszę zwolnić i muszę robić inne rzeczy, które przynoszą zyski. A blog to zajęcie dodatkowe i jak nie ma czasu to niestety kuleje. Postaram się jednak coś więcej opublikować w lipcu. Zobaczymy czy się uda.

Może macie jakiś temat, o którym chcielibyście u mnie poczytać? To może być dobrą inspiracją do stworzenia czegoś, co zainteresuje czytelników.

#CZYTAJNIK# cz. 83 Marta Matulewicz – Singielka w Londynie. Spełnione marzenia

 

#CZYTAJNIK cz. 84 Nicholas Sparks – Z każdym oddechem