Mój październik – podsumowanie miesiąca

Kolejne podsumowanie miesiąca czas napisać. Październik to czas na spacery i cieszenie się pogodą, która w tym roku jest znakomita. Udało mi się wcześniej niż rok temu posadzić tulipany. Po poszukiwaniach i rozmowach znalazłam dla nich odpowiednie miejsce.

Czytelniczo też nie poszalałam. Czas tak szybko mi ucieka. Albo jest tyle innych rzeczy do ogarnięcia. Każdy weekend to było jakieś spotkanie towarzyskie lub impreza.

Zaliczyłam jeden wyjazd weekendowy, właśnie w formie spotkania towarzyskiego. Odwiedziłam koleżankę. Szkoda, że mieszka tak daleko. Z drugiej strony raz na jakiś czas mam okazję wybrać się w okolice Bydgoszczy. Chociaż na zwiedzanie czasu zawsze brakuje.

Co poza tym?

Po przestawieniu zegarków tak szybko robi się ciemno. Moje plany związane z bieganiem muszą niestety poczekać na lepsze czasy, nie będę przecież biegała po ciemku, a oświetlenia w naszym otoczeniu próżno szukać.

„Naprawiam” sobie za to kręgosłup, wyleguję się codziennie kilka minut z ręcznikiem zwiniętym w rulon pod plecami, na wysokości pępka. Przy okazji słucham sobie audiobooka. Nie umiem leżeć bezczynnie.

Prace w ogrodzie poszły do przodu, przy wspólnej drodze z sąsiadami też.

A no i byłam w teatrze. W tym miesiącu też się wybieram :).

Miałam okazję przekonać się , które przekąski robi się szybko i które cieszą się popularnością wśród gości.

Podsumowując

Pogoda pozwoliła na spędzanie czasu na powietrzu. Wręcz do tego zachęcała. Wykorzystałam to maksymalnie.

Przez połowę miesiąca chodziłam jeszcze w krótkim rękawku. Ale listopad już skłonił mnie do zmiany dekoracji w szafie i królują tam teraz jesienno-zimowe ubrania.

Jak zwykle zabrakło mi czasu na więcej wpisów na bloga. Niestety blog nie jest moim źródłem dochodu i najpierw muszę się skupić na innych rzeczach.

Chociaż otworzyłam sklep, który ma docelowo generować jakieś zyski.

Zrealizowałam swoje październikowe postanowienia. No może oprócz jedzenia jesiennych potraw.

Było sporo rutyny jak zawsze, ale ogólnie jestem zadowolona z tego czasu.

POSTY W PAŹDZIERNIKU

 

Zobacz mnie w mediach
Podziel się
FacebookEmailTwitter