Mój czerwiec – podsumowanie miesiąca

Kolejny miesiąc za nami. Zobaczcie jak minął mi czerwiec. Oczywiście to tylko urywki, którymi chcę się podzielić.

Jak minął mi czerwiec?

Kilka wyjść na jakieś imprezy, jeden krótki jednodniowy wypad za miasto . Pierwszy raz z bliska widziałam pomnik/ figurę Jezusa ze Świebodzina. I miałam okazję pooglądać tańce, które kiedyś były mi takie bliskie. To tak w dużym skrócie.

Z racji tego, że pogoda była letnie to starałam się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. I mam dla Was kilka zdjęć ze spacerów.

Czerwiec to sezon na truskawki. Uwielbiam. Najadłam się pod różnymi postaciami. Koktajle, sosy, ciasta czy zwyczajnie z jogurtem naturalnym i cukrem. Jest też kilka słoiczków na zimę do kaszki.

Teraz delektuję się malinami, agrestem i porzeczkami. Za chwilę będą borówki. Pychotka. Uwielbiam letnie owoce prosto z krzaczków.

 

W tym miesiącu zaczęłam też oglądać na Netflixie Ania nie Anna i od razu przypomniała mi się jedna z ulubionych książek z podstawówki. Napisze jeszcze o tym, ale czytałam ją chyba z sześć razy. Chodzi oczywiście o Anię z Zielonego Wzgórza. Czy jest ktoś kto nie lubi tej książki?

Podsumowując

Pogoda w czerwcu była dość przyjemna, mniej było tych gorszych, deszczowych dni. Mieliśmy też sporo rzeczy do ogarniania wokół siebie, więc nie było czasu na wiele innych rzeczy. Ogólnie jeśli chodzi o mnie to wspominam czerwiec pozytywnie. Starałam się wykorzystać go raczej kreatywnie, co chyba w przypadku bloga nawet mi się udało, bo pojawiło się kilka nowych wpisów. A jeszcze kilka mam w planach na najbliższy czas.

Życzę Wam i sobie równie udanego lipca ze słoneczną pogodą. 

POSTY W CZERWCU

Byłam przekonana, że więcej było wpisów w czerwcu, ale wyszło na to, że więcej to było pomysłów w mojej głowie a z wpisami się nie wyrobiłam. Tak szybko minął ten czerwiec.

P.S. Nie pamiętam kiedy (jeśli w ogóle) jadłam pizzę o 23. A w czerwcu jadłam :). Bardzo rzadko zdarza mi się jakiekolwiek jedzenie po 20, ale jak się ma dużo innych zajęć to czasami tak bywa. 

Zobacz mnie w mediach
Podziel się
FacebookEmailTwitter