#CZYTAJNIK# cz. 42 Iwona Czarkowska – Dama z kotem

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.7″]

Iwona Czarkowska – Dama z kotem

[/et_pb_text][et_pb_image _builder_version=”3.7″ src=”http://zaplanujzycie.pl/wp-content/uploads/2017/09/583618-352×500.jpg” /][et_pb_text _builder_version=”3.0.106″ background_layout=”light”]

Źródło: www.lubimyczytac.pl

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.7″]

Wydawnictwo: Replika, 2017
Liczba stron: 240

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text _builder_version=”3.8″]

Z poprzednich książek pani Iwony mam dobre wspomnienia. A jakie mam po tej książce? Dama z kotem, zapraszam na recenzję.

Moje wrażenia po przeczytaniu książki

Lekka, przyjemna książka z humorem. Głowna akcja skupia się na Zuzannie Roszkowskiej, żonie doktora Roszkowskiego. Jest to kobieta narwana, niecierpliwa, w gorącej wodzie kąpana. Wykazuje stanowczość i jest uparta. Jej największą słabością ciągle przytaczaną przez autorkę jest paniczny strach przed zwierzętami. Kobieta jest szalona i samolubna oraz roztargniona. Bardzo boi się o swoje dzieci i chce je pilnować na każdym kroku. Jej upartość prowadzi do tego, że nie poddaje się i do końca dąży do rozwiązania zagadki i chce dowiedzieć się co stało się z właścicielką pensjonatu. Całe przedsięwzięcie jednak jak się okazało zostało zaplanowane, ale Zu udało się rozwiązać zagadkę i była z tego powodu bardzo dumna. Nie chciała nikogo słuchać i po drodze wpadała w różne tarapaty. 

Lubię książki, które są proste i nieskomplikowane. Trochę romansów, trochę przygód, coś w sam raz dla mnie.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.7″]

Moja subiektywna ocena

Fajna książka na jesienny weekend. Przy odrobinie wolnego czasu można spokojnie przeczytać ją w dwa dni lub nawet jedno popołudnie. Zachęcam Was do wypożyczania lub kupowania, kto co lubi. Chyba, że wolicie bardziej ambitne książki. To raczej do ambitnych nie należy, ale jest dobra przy chwili relaksu i odpoczynku od rzeczywistości.

Moja ocena: 4,5/5 Kolejna recenzja: Mika Waltari – Egipcjanin Sinuhe

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”3.7″]<script type=”text/javascript” src=”https://buybox.click/js/bb-loader.min.js” async=””></script><!– [et_pb_line_break_holder] –><div class=”bb-widget” id=”buybox-h20i” data-bb-id=”1736″ data-bb-oid=”13600777″ ></div>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.7″]

Przeczytajcie sami i podzielcie się opinią. Chętnie poznam Wasze zdanie. 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Zobacz mnie w mediach
Podziel się
FacebookEmailTwitter