Co mnie czeka w 2018 roku?

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

Nowy Rok dla większości zaczyna się tworzeniem postanowień i planów. Ja nie mam sprecyzowanej listy planów, chciałabym popracować nad kondycją, zdrowiem i przede wszystkim nad systematycznością. Czy mam jakieś postanowienia noworoczne? Zapraszam Was na krótkie zestawienie zmian, które się szykują u mnie.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

Styczeń zaczął się wspaniale. Nadszedł wyczekiwany urlop i przyniósł nam aż dwa wyjazdy. O tym napiszę więcej w podsumowaniu miesiąca. Będą tam też zdjęcia i filmik z najlepszymi momentami miesiąca. Konsekwentnie zbieram wszystkie zdjęcia i filmiki, które mi się przydadzą.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image _builder_version=”3.0.92″ src=”http://zaplanujzycie.pl/wp-content/uploads/2018/01/IMG_20180109_121501.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” align=”center” /][et_pb_text _builder_version=”3.8″]

Jeśli chodzi o planowanie zaczęłam od tego, że stworzyłam dwa zeszyty. Jeden to zeszyt wspomnień,  w którym zapisuję codziennie 5 wdzięczności i planuje wklejać zdjęcia. Jedno z moich postanowień to robić codziennie minimum 1 zdjęcie, które będzie podsumowaniem każdego dnia. Drugi zeszyt to kalendarz, który służy mi do pamiętania o ważnych rzeczach, monitorowania aktywności i innych codziennych zadań. Mam nadzieję, że dzięki temu o niczym nie zapomnę.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

Co z pracą?

W pracy szykuje się kilka zmian, raczej na pozytywne, bo mniej pracy za lepsze pieniądze. Liczę na to, że w tym wolnym czasie albo znajdę jakieś dodatkowe zlecenia (czasami wpada coś ciekawego) albo zwyczajnie postawię na rozwój. Ogólnie planuję część rzeczy usystematyzować i staram się robić je na bieżąco żeby nie było jakiś większych zaległości. Mam nadzieję, że wolny czas poświęcę blogowi i nauce języków. Cały czas z tym jeszcze trochę kuleję. W najbliższym czasie odświeżę wszystkie zaległe posty, które przenoszę ze starego bloga.

Dodatkowo muszę sporo poczytać o nowych zasadach rozliczeń, więc na nudę nie narzekam. Póki co sama dla siebie jestem księgową, ale myślę, że wraz z rozwojem zawodowym skuszę się na wykupienie jakiegoś pakietu na obsługę księgową.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

Od Nowego Roku robotnicy wzięli się do roboty i z impetem kończą nasze gniazdko, mamy więc teraz trochę na głowie jeśli chodzi o planowanie wykończenia itp. Planuję nagrywać wtedy więcej filmików i robić lepsze zdjęcia. Teraz zwyczajnie nie mam do tego warunków, bo nie chce mi się przed każdym zdjęciem przekładać gratów, które są na około mnie.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

Jak zamierzam spędzać czas?

Jeśli chodzi o spędzanie czasu skupiam się teraz na tym żeby więcej czasu spędzać w towarzystwie, staram się więcej wychodzić na spotkania a w domu spędzać więcej czasu z rodziną. Oczywiście nie rezygnuję ze sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Mam w planach zwolnić trochę w pracy a pozostały czas wykorzystać dla siebie.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]

Macie swoje noworoczne plany, marzenia czy postanowienia? Chętnie je poznam. Piszcie w komentarzach.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Zobacz mnie w mediach
Podziel się
FacebookEmailTwitter